درباره‌ ما

تاریخچه‌ی شرکت


شركت فنی مهندسی صنعت گسترشایسته با مسئولیت محدود فعالیت خودرا ازسال 1375 در راستاي خودكفايي صنايع داخلي با تمرکز برطراحی وتولید ، تجهیزات مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی شروع نموده است.

شركت صنعت گسترشایسته درتولید محصول با کیفیت منطبق براستاندارهای بین‌المللی و استانداردهای ملی تاکید داشته وکلیه فرآیندهای تولید وتست را تحت کنترل ونظارت واحد کنترل کیفیت انجام می‌دهد.

شركت صنعت گسترشایسته با بهره‌گیری از 3500 متر فضای کارگاهی اداری وانبار تمامی استانداردها را درمحیط کار رعایت نموده وفضای مناسبی را جهت کسب وکار ایجاد کرده است.

شركت صنعت گسترشایسته علاوه بردارا بودن پروانه بهره برداری از وزارت صنعت معدن و تجارت عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران نیز می‌باشد . این شرکت گواهینامه‌های ISO 9001- Fire Test Approval-Life Cycle Test را اخذ نموده است.


شركت صنعت گستر شایسته جزء اولین شرکت‌های تولید کننده پلاگ ولو درکشور می‌باشد و در حال حاضر شیرآلات پلاگ ولو را ازسایز 2 اینچ تا 24 اینچ تولید می‌نماید. این شرکت علاوه بر تولید پلاگ ولو محصولات خود را با ساخت قطعات یدکی توربین -کمپرسور- انواع ایمپلرهای صنعتی و قطعات پمپ مورد نیاز صنایع نفت و گاز و پتروشیمی گسترش داده است.

شركت صنعت گستر شایسته از سال 1395 علاوه بر فعالیت‌های مذکور در زمینه تولید شیرآلات مورد نیاز تاسیسات و صنایع مرتبط با آب وکشاورزی نیز گسترش داده و محصولات ذیل را نیز به تولیدات خود اضافه نموده است.

1- شیرآلات گیت ولو ازسایز 2 اینچ تا 20 اینچ
2- شیرآلات پروانه‌ای (BUTTER FLY VALVE) ازسایز 2 اینچ تا 20 اینچ ازنوع دستی و گیربکسی
3- شیرآلات توپی (BALL VALVE) ازسایز 2 اینچ تا 10 اینچ

از مشتریان اصلی این شرکت می‌توان شرکت ملی گاز ایران، شرکت مهندسی وتوسعه گاز ایران، شرکت ملی حفاری ایران، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شرکت‌های گاز استانی، شرکت ملی پتروشیمی و پالایشگاه‌های کشور و ... نام برد.

901

تعداد شیرآلات نصب شده نفت و گاز

365

تعداد شیرآلات نصب شده آب و فاضلاب

1032

تعداد شیرآلات تعمیر شده

6653

تعداد لوازم یدکی ارایه شده

خدمات ما


.


factory2-arrow-left

محصولات ما


.


factory2-arrow-left
صنعت گستر شایسته

چشم‌انداز و ماموریت


چشم­ انداز شرکت صنعت گسترشایسته

رهبری صنعت شیرآلات در منطقه با تکیه بر دانش، فناوری و مدیریت منابع داخلی کشور

بیانیه ماموریت شرکت صنعت گستر شایسته

شرکت صنعت گسترشایسته آرمان اعتلای نام ایران و ادای مسئولیت در قبال نسل­ های آینده این مرز و بوم را از طریق ایفای نقش مؤثر در خوداتکایی صنایع نفت، گاز و پتروشیمی و توسعه و رشد اقتصادی کشور دنبال می­نماید.

گروه، ارزش ­آفرینی برای ذی­ نفعان را در طراحی و ساخت انواع شیرآلات، بازرگانی کالای نفت، بازسازی، تعمیر و نگهداری انواع شیرآلات تحقق بخشیده و در این مسیر سبد محصولات خود را متناسب با نیازهای مشتریان در قالب همکاری­های استراتژیک توسعه داده و خواهد داد.

مشتریانی که از پاسخگویی به نیازشان به خود می­ بالیم شرکت­ های معظم ملی نفت، گاز و پتروشیمی کشور می­باشند هچنین از ارائه محصولات و خدمات به تمامی شرکت­ های پیمانکاری، بهره­ بردار و تامین­ کننده داخلی و خارجی در عرصه صنایع نفت، گاز و پتروشیمی مفتخریم.

همواره سعی و تلاشمان این بوده که با ارائه کیفی­ترین و روزآمدترین محصولات،نظیر شیرهای مخروطی، توپی، دروازه­ای ، پروانه ­ای و ...

بی­ تردید برتری غیرقابل انکار ما نسبت به سایر همکاران داخلی و خارجی، کیفیت برتر همراه با قیمت مناسب، تحویل به موقع، خدمات ویژه پس از فروش و دسترسی سریع و به هنگام مشتریان به ما برای ارائه نقطه نظرات سازنده­شان می­باشد.

ثبت سفارش